
De Posterbordengigant

- Lange Lozanastraat 142, 2018 Antwerpen, België
Waar moeten we de posters aan ophangen? De Posterbordengigant kan u daarbij helpen!
De Posterbordengigant is een fullservice verhuurbedrijf van posterborden. Alle posterborden hebben wij op voorraad waardoor levering direct mogelijk is.
Sinds november 2018 is de Posterbordengigant ook gevestigd in Antwerpen aan de lange lozanastraat. De hoofdvesting van de Posterbordengigant is in Werkendam bij Breda en bestaat al sinds 1978
De Posterbordengigant verhuurt en levert niet alleen posterborden achter de voordeur. Wij kunnen deze ook plaatsen in de door u aangegeven zaal en/of bijeenkomstruimte. Indien u ons vooraf een plattegrond ter beschikking stelt kunnen wij ze zodanig voor u plaatsen dat iedere poster en/of schilderij maximaal tot zijn recht komt. Dit doen wij op basis van jarenlange ervaring bij verschillende klanten en vooral ook bij verschillende soorten evenementen en locaties in diverse steden en gebouwen. Uiteraard halen wij de posterborden na afloop van het evenement weer bij u op.
De Posterbordengigant is gespecialiseerd in diverse soorten posterborden met hoge kwaliteit. Ze zijn leverbaar in diverse formaten: staand/portret of landscape. (zie foto's site www.posterbordengigant.nl'. We hebben posterborden in diverse afmetingen en stijlen maar allemaal met een mooie neutrale uitstraling en daarmee te plaatsen zowel op lokaties met een strakke moderne uitstraling als in monumentale panden.
Onze posterborden bestaan uit een strak aluminium frame. Alle posterborden zijn voorzien van blauwe of grijze met flanel bekleedde panelen. Op deze panelen kunnen met push-pins, punaises of schoon verwijderbare tape posters worden bevestigd. Indien bij ons posterborden huurt wordt bij ieder posterbord een zakje push/pins geleverd. Geheel gratis! Ook kunnen wij een montagekoffer leveren met daarin ophangmaterialen voor schilderijen en lijsten. Alle voornoemde panelen zijn dubbelzijdig te gebruiken.
We kunnen ook posterborden leveren die aan 2 zijden wit geplastificeerd zijn. Op deze panelen kunnen posters worden bevestigd met schoon verwijderbare tape. De keuze voor wit geplastificeerd of met flanel bekleedde panelen wordt bepaald door het product dat u wilt presenteren
De posterborden van De Posterbordengigant zijn uniek. Ze zijn enkel en alleen gemaakt als posterbord. Bekijk voor meer informatie onze website of vraag onze brochure aan via e-mail.
Sinds augustus 2018 heeft de Posterbordengigant een koppeling met het zusterbedrijf Congresmagazijn. Congresmagazijn verhuurt aanvullend en ondersteunend aan posterborden flipovers, white boards, katheders, kleine beeldschermen op statief en andere ondersteunende middelen. Voor u als congresorganisator en lokatieverschaffer betekent dit 1 stop shopping: één aanspreekpunt, één maal transport en zowel posterborden als ondersteunende materialen op één factuur.
1 review over De Posterbordengigant
Schrijf een reviewActiviteiten De Posterbordengigant
- Activiteitsregio's:
- Antwerpen | Vlaams-Brabant [+Brussel] | Oost-Vlaanderen | West-Vlaanderen | Limburg | Henegouwen | Luik | Luxemburg | Namen | Waals-Brabant [+Bruxelles] | Belgium
- Activiteiten:
- Standenbouw
- Trefwoorden:
- verhuurbedrijf | beurswand | poster | posterbord | huren | expositiepaneel | expowand | congreswand | scheidingswand | posterborden huren | posterwand | congreswand prikwand | panelboard | presentatiepaneel | pinwand | prikbord | congrespaneel
Tevredenheidsreview
We zijn zeer tevreden over de stiptheid, afspraken die nagekomen worden en het contact via mail.