The Old Rectory Country House

  • Fenagh Glebe, Ballinamore N41 AK31, Ierland

Rapporteer post

The Old Rectory Country House is een historisch Georgisch pand in Fenagh, County Leitrim, dat beschikbaar is voor intieme bruiloften, privéfeesten, retraites en zakelijke bijeenkomsten. Het huis ligt aan Fenagh Lake en wordt omringd door volgroeide tuinen en platteland, wat eventplanners een rustige omgeving biedt voor gelegenheden waarbij privacy en overnachtingen belangrijk zijn.
Voor bruiloften biedt de locatie exclusief gebruik van het huis en het terrein, met mogelijkheden voor ceremonies buiten op het gazon of binnen in de Carriage House. De tuinen en binnenplaats bieden ruimte waar gasten elkaar kunnen ontmoeten en van de dag kunnen genieten, terwijl slaapkamers op het terrein ervoor zorgen dat naaste familie en vrienden na het feest kunnen blijven overnachten. De locatie richt zich op kleinere bruiloften en creëert een ontspannen sfeer in een landhuis voor bruidsparen en hun gasten.
The Old Rectory verwelkomt ook organisatoren die residentiële retraites plannen, waaronder yoga-, wellness- en quiltweekenden, maar ook vrijgezellenfeesten, familiebijeenkomsten en teamevenementen voor bedrijven. Het paviljoen aan het meer en de speciale Carriage House bieden ruimtes voor groepsactiviteiten, workshops en samenzijn. Afhankelijk van het evenement kunnen activiteiten bestaan uit yoga- en welzijnssessies, kanoën, speurtochten, probleemoplossende spellen en moordmysterie-ervaringen.
Accommodatie is beschikbaar in het hoofdgebouw, de appartementen op de binnenplaats en de cottages, met ruimte voor groepen. Maaltijden kunnen worden geregeld voor retraites en zakelijke evenementen, en het team werkt met organisatoren samen om een programma op maat van de groep samen te stellen. Met zijn historische karakter, uitzicht op het meer, tuinen en accommodatie op het terrein is The Old Rectory geschikt voor eventplanners die een bijzondere locatie zoeken voor een kleine bruiloft of een meerdaagse bijeenkomst op het Ierse platteland.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over The Old Rectory Country House

Er zijn (nog) geen reviews over The Old Rectory Country House. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Kasteel De Schaffelaar

Kasteel De Schaffelaar combineert de allure van vroeger met alle gemakken van deze tijd.

Kasteel Fruithof

Kasteel Fruithof. Grandeur en authenticiteit met een eigenwijs karakter voor elk evenement. Verborgen parel in een groene oase van rust.

Oranjerie De Schaffelaar

Oranjerie De Schaffelaar is een stijlvolle, lichte eventlocatie in Victoriaanse stijl gelegen op het landgoed van De Schaffelaar in Barneveld.

Château de Looz

Château de Looz is een unieke eventlocatie in Borgloon, in het hart van Haspengouw in Belgisch Limburg.

Activiteiten The Old Rectory Country House

Activiteitsregio's:
Ireland | Leinster
Activiteiten:
Kasteel | Trouwlocaties