Midden in het idyllische Lennik ligt feestschuur De Architect.

 

De Architect is een authentieke eventlocatie met ommuurde tuin en grasgroene wei in hartje Pajottenland, ondergebracht in een oude oogstschuur uit 1863, volledig gerenoveerd in een fusiestijl van oud en nieuw. Of je nu kiest voor een magisch trouwfeest, een ongedwongen trouwfuif, een lente-of communiefeest voor lieve prinsessen of stoere ridders, een glamoureus verjaardagsfeest of organiseer je een bedrijfsevent met een unieke buitenbeleving of meeting voor je collega of klant, wij werken graag alles in de puntjes voor je uit en verwelkomen je op onze eigen manier: warm, persoonlijk en stijlvol.

 

De Architect is super centraal gelegen in Vlaanderen en in België, op een boogscheut van de Brusselse ring en de E40 en op 15 km van centrum Brussel.

 

Kortom, een toplocatie met een topligging, een sfeervol kader met tal van indoor en outdoormogelijkheden, dit alles maakt De Architect tot De Architect!

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Upgrade je bedrijfspagina en de link naar je website verschijnt bij al onze bezoekers.

  • Bedrijfspagina vanaf € 25 / maand
  • TOP ranking in onze zoekmachine
  • Toegang tot reviews, vacatures plaatsen, ...

Reviews over De Architect

Er zijn (nog) geen reviews over De Architect. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Bestel nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Brussels Expo

Brussels Expo

Brussels Expo is uniek! Achter de historische architectuur van Brussels Expo, schuilt er een succesvolle mix innovatieve technologieën uit de 21e eeuw.

Eventroom

Eventroom

De Eventroom biedt u een state-of-the-art infrastructuur in een modern en trendy interieur. Eventroom is een modulaire zaal tot 800 m2 met een ruime patio, een open en een gesloten keuken, 2 togen, klankinstallatie en een ruime parking.

Kitchen & Bar Vondelpark3

Kitchen & Bar Vondelpark3

Compleet verzorgde events in een Rijksmonumentaal pand organiseer je bij Vondelpark3, in het groene hart van Amsterdam!

Willy's Moustache

Willy's Moustache

Samen met Brasserie ’t Kasteeltje, biedt Willy’s Moustache een uniek kader aan voor al uw evenementen. Met een capaciteit van 50 tot 1000 personen.

Kenmerken De Architect

Wifi

gratis 

Aantal personen

20 - 250 

Bereikbaarheid

auto 

openbaar vervoer 

parking - gratis 

Omgeving

groene ruimte (bv. een bos) 

vlakbij snelweg 

Cateringlocatie

interne catering 

vaste cateraar(s) 

Faciliteiten

geluidsinstallatie 

projectie 

Activiteiten De Architect

Activiteitsregio's:
Vlaams-Brabant [+Brussel] | België
Activiteiten:
Vergaderzaal huren in Lennik | Vergaderzaal huren | Feestzaal huren in Lennik | Feestzaal huren | Evenementenlocatie huren in Lennik | Evenementenlocatie huren | Trouwlocaties in Lennik | Trouwlocaties
Trefwoorden:
zaal verhuur | evenementlocatie | feestzaal | zalen huren | feestzaal huren | locaties | verhuur feestzaal | evenementenlocatie | feestruimte | feestlocatie | verhuur locatie | zalen verhuur | locatie huren | verhuur zaal | feestzaal verhuur | feestzalen | eventlocatie | zaal huren | zalenverhuur | zaalverhuur | verhuur feestzalen | verhuur zalen | locatie verhuur | feestzalen verhuur | locaties huren | feestzalen huren | verhuur locaties | locaties verhuur