Flagey

  • Place Sainte-Croix 1, 1050 Brussel, België

Naast zijn culturele activiteiten stelt Flagey zijn unieke ruimtes en diensten ter beschikking voor de organisatie van verschillende privé-evenementen. Conferenties, concerten, galadiners, vergaderingen of feestelijke uitreikingsavonden – ons professionele team maakt van uw avond een succes.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Upgrade je bedrijfspagina en de link naar je website verschijnt bij al onze bezoekers.

  • Bedrijfspagina vanaf € 25 / maand
  • TOP ranking in onze zoekmachine
  • Toegang tot reviews, vacatures plaatsen, ...

Reviews over Flagey

Er zijn (nog) geen reviews over Flagey. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

De Serre

De Serre is een prachtige, groene eventlocatie die geschikt is voor huwelijksfeesten, bedrijfs- en productpresentaties, seminaries en meetings tot 180 personen.

Fletcher Zuiderduin Beachhotel

Een unieke locatie voor een succesvolle meeting of een bijzonder event is Fletcher Zuiderduin Beachhotel! Deze locatie met een eigen Beachclub is namelijk gelegen tussen de duinen en nabij de kust.

Fletcher Duinhotel Burgh Haamstede

Waar uw bijeenkomst aanvoelt als een weekendje weg! Bij Fletcher Duinhotel Burgh Haamstede staat creativiteit en inspiratie garant bij elk type meeting of event.

Beachclub Boca Grandi

De combinatie van onze beachclub, de zee, het strand, de talrijke activiteiten en de unieke ligging maken Boca Grandi tot de perfecte locatie voor al je evenementen.

Activiteiten Flagey

Activiteitsregio's:
Vlaams-Brabant [+Brussel] | Waals-Brabant [+Bruxelles] | België
Activiteiten:
Vergaderzaal huren in Brussel | Vergaderzaal huren | Concertzaal | Evenementenlocatie huren in Brussel | Evenementenlocatie huren