Salle des fêtes de Treffort

  • 14 Place du Champ de Foire, 01370 Val-Revermont, Frankrijk

Rapporteer post

Salle des fêtes de Treffort is een gemeentelijke locatie die te huur is voor privé-evenementen, verenigingsactiviteiten of zakelijke evenementen in Val-Revermont. De zaal is onder meer geschikt voor bruiloften, verjaardagen, doopfeesten, groepsmaaltijden en voorstellingen. Organisatoren kunnen er terecht voor een familiefeest, een bijeenkomst van een vereniging of een evenement voor een groter publiek.

De zaal biedt plaats aan maximaal 300 personen aan tafel, of 400 personen in een opstelling met zitplaatsen. Dankzij deze capaciteit is de zaal geschikt voor zowel een maaltijd met veel gasten als een voorstelling of bijeenkomst waarvoor meer zitplaatsen nodig zijn. De gemeente biedt huurformules per dag of voor twee dagen, zowel doordeweeks als in het weekend. De tarieven verschillen naargelang het soort evenement en het profiel van de organisator, bijvoorbeeld inwoners, verenigingen en bedrijven uit Val-Revermont of van daarbuiten.

Er kan een optie voor maaltijdservice worden toegevoegd, met de beschikbaarstelling van servies en/of het gebruik van de keuken, volgens de voorwaarden van de gemeente. Reserveren kan via de gemeentelijke diensten. Organisatoren kunnen vóór ze hun plannen bevestigen informeren naar de beschikbaarheid, de huurvoorwaarden en de inbegrepen voorzieningen. Deze zaal ligt aan place du Champ de Foire, in Treffort, en is een lokale oplossing om familie, naasten, leden van een vereniging of gasten samen te brengen voor een feest of een gezamenlijke activiteit.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over Salle des fêtes de Treffort

Er zijn (nog) geen reviews over Salle des fêtes de Treffort. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Kloster Heidberg

'Kloster Heidberg': nieuwe vergadertopper in de Duitstalige Gemeenschap van België.

de Peignage

Feestzalen op een unieke historische locatie. De gebouwen in Eeklo van de voormalige wolkammerij de Peignage zijn ideaal voor het organiseren van jouw feest of event

Plantentuin 'De Kleine Boerderij' Merksplas vzw

In de voormalige straflandbouwschool van Merksplas-Kolonie kan je vandaag een bijzondere collectietuin bezoeken. De tuin het decor voor allerlei feesten, (bedrijfs)evenementen, netwerkmomenten, high teas, fotoreportages en nog veel meer.

Fletcher Hotel-Restaurant Leidschendam-Den Haag

Op zoek naar een vergaderlocatie? Indien u wilt vergaderen in Den Haag of omgeving, dan biedt Fletcher Hotel-Restaurant Leidschendam-Den Haag u alles wat u nodig heeft.

Activiteiten Salle des fêtes de Treffort

Activiteitsregio's:
Frankrijk | Ain
Activiteiten:
Feestzaal huren | Trouwlocaties