Espace culturel Saint-Léger

  • Rue du Parc, 71140 Bourbon-Lancy, Frankrijk

Rapporteer post

In het hart van het thermale park van Bourbon-Lancy biedt Espace culturel Saint-Léger verenigingen en privéorganisaties een flexibele zaal voor evenementen. Deze gemeentelijke locatie is bijzonder geschikt voor voorstellingen, vergaderingen, conferenties en bijeenkomsten van verenigingen of privéorganisaties. De beschikbaarheid hangt af van de reservatiekalender, waarbij gemeentelijke en verenigingsactiviteiten voorrang krijgen.

De grote zaal heeft uitschuifbare tribunes met plaats voor 204 zittende personen, aangevuld met zes plaatsen voor rolstoelgebruikers. De opstelling kan worden aangepast aan de behoeften: er zijn tafels en stoelen beschikbaar, evenals een verstelbaar podium op aanvraag. Ook geluidsapparatuur en toegang tot de regiekamer kunnen worden aangevraagd, onder voorbehoud van de voorwaarden voor het gebruik ervan. Een projectiescherm maakt eveneens deel uit van de vermelde voorzieningen.

De bijruimtes vergemakkelijken het onthaal van het publiek en de organisatie ter plaatse. De hal beschikt over een bar, koelkasten, een ijsblokjesmachine, een spoelbak, sanitair en een vestiaire. Een ingerichte keukenruimte maakt het mogelijk gerechten warm te houden en beschikt over een koelkast, een vaatwasser en een spoelbak voor de afwas. Er zijn ook kleedkamers met sanitair, wastafels en douches, evenals een activiteitenzaal in de kelder. Materiaal en servies kunnen ter beschikking worden gesteld, afhankelijk van de gevraagde hoeveelheden en de beschikbare voorraad.

De locatie is toegankelijk voor personen met beperkte mobiliteit en beschikt over een parking, met andere parkeermogelijkheden in de buurt. Aanvragen voor verhuur en vragen over de beschikbaarheid kunnen worden gericht aan de dienst Evenementen van het gemeentehuis. Na afloop van het evenement zijn de gebruikers verantwoordelijk voor de schoonmaak van de lokalen en het opruimen van het materiaal.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over Espace culturel Saint-Léger

Er zijn (nog) geen reviews over Espace culturel Saint-Léger. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Kinepolis Kortrijk

Op zoek naar dé perfecte eventlocatie in Kortrijk, ideaal gelegen (ook ten opzichte van Frankrijk) en makkelijk bereikbaar? Dan moet je beslist de troeven van Kinepolis Kortrijk ontdekken.

PXL-NeXT

Brainstorm, receptie of congres? Bij PXL-NeXT vind je alles wat je nodig hebt terug onder één dak. We beschikken over een breed scala aan configuratie- en combinatiemogelijkheden, waarmee je jouw creativiteit volledig kunt benutten.

Brussels Expo

Brussels Expo is uniek! Achter de historische architectuur van Brussels Expo, schuilt er een succesvolle mix innovatieve technologieën uit de 21e eeuw.

Proeftuin Ede

Welkom bij Proeftuin Ede – een unieke eventlocatie waar duurzaamheid, creativiteit en verbinding centraal staan.

Activiteiten Espace culturel Saint-Léger

Activiteitsregio's:
Frankrijk | Saône-et-Loire
Activiteiten:
Evenementenlocatie huren