La Galerie Bourbon

  • 79 bis Avenue Marceau, 75016 Paris, Frankrijk

Rapporteer post

La Galerie Bourbon ontvangt zakelijke en privé-evenementen in een herenhuis in het 16e arrondissement van Parijs. De 320 m² omvatten vier ontvangstruimtes, elk met een eigen sfeer: een lichte centrale galerij, ontvangstruimtes en een intiemer boudoir. De inrichting combineert historische elementen, oude parketvloeren, sierlijsten, fresco's en kroonluchters met moderne voorzieningen.
De locatie is geschikt voor uiteenlopende evenementen, van conferenties en studiedagen tot borrels, diners aan tafel, productlanceringen, tentoonstellingen en privéfeesten. De ruimtes bieden plaats aan maximaal 400 personen bij een borrel, 200 personen aan tafel of 120 personen in theateropstelling. Dankzij de indeling van de salons kunnen de verschillende onderdelen van een receptie afwisselend plaatsvinden, bijvoorbeeld door gasten in de ene ruimte te ontvangen en het diner of de gesprekken in een andere ruimte te organiseren.
Er zijn formules beschikbaar voor ontbijt en conferenties, studiedagen, borrels met hapjes en diners aan tafel. Afhankelijk van de gekozen formule kunnen deze exclusief gebruik van de locatie, ontvangst en bedienend personeel omvatten, evenals apparatuur zoals een videoprojector, een scherm, microfoons en een geluidsinstallatie. De catering wordt verzorgd door Kaspia Réceptions, met opties die op verschillende evenementvormen zijn afgestemd. Voor sommige arrangementen is ook een optie voor een dansfeest beschikbaar.
La Galerie Bourbon ligt aan de avenue Marceau, vlak bij de place Charles-de-Gaulle-Étoile, en is bereikbaar met de metro en de RER. Organisatoren kunnen een offerte aanvragen om de evenementvorm, diensten en ruimtes te bespreken die bij hun evenement passen.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over La Galerie Bourbon

Er zijn (nog) geen reviews over La Galerie Bourbon. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

De Broodfabriek

De Broodfabriek Expo & Eventcenter is een verrassende aangeklede industriële evenement-, congres,- en beurslocatie met een uitstekende bereikbaarheid in de Randstad.

Jacques

Jacob of eigenlijk Jacques Jordaens was een kunstschilder uit de Antwerpse School. Het Jordaenshuis is het ouderlijke huis van Jacques Jordaens. Het sympathieke binnenplein en het historische pand vormen samen een nieuwe eventlocatie in Antwerpen.

Listwaar

Aan de rand van Meerdaalwoud, vlakbij de Zoete Waters en de Doode Bemde, het grootste natuurgebied van Vlaams-Brabant, verscholen achter de gevel van een oude autowerkplaats, biedt Listwaar een exclusieve locatie voor privéfeesten en bedrijfsevenementen.

't Rood kasteel

Uniek rustiek kasteel uit de 13e eeuw dat charme ademt. Ideaal voor uw event met zijn diverse zalen, ruime parking, catering, b&b,...

Activiteiten La Galerie Bourbon

Activiteitsregio's:
Frankrijk | Paris
Activiteiten:
Evenementenlocatie huren in Parijs | Evenementenlocatie huren