Ancien Évêché

  • 3 Rue Tourny, 24200 Sarlat-la-Canéda, Frankrijk

Rapporteer post

In het hart van Sarlat-la-Canéda ontvangt Ancien Évêché tentoonstellingsprojecten in een historisch monument in de middeleeuwse stad. De gemeente stelt haar ruimtes te huur beschikbaar via Centre culturel de Sarlat. Deze locatie is vooral geschikt voor kunstenaars, verenigingen en organisatoren die werken willen presenteren of een cultureel programma willen samenstellen in een erfgoedrijke omgeving.
Het geheel bestaat uit drie zalen van verschillende afmetingen: salle Saint-Exupéry, ongeveer 115 m², salle Molière, ongeveer 118 m², en salle Jean-Tarde, ongeveer 14 m². Dankzij deze oppervlaktes zijn verschillende manieren van ophangen en presenteren mogelijk, afhankelijk van de aard van het project en de gewenste ruimte. Het programma omvat uiteenlopende disciplines, van beeldende en plastische kunsten tot fotografie, beeldhouwkunst en creatieve ambachten, maar ook digitale creaties en installaties. Bij sommige tentoonstellingen kunnen ook optredens, lezingen of muzikale momenten plaatsvinden.
Voor eventplanners met culturele evenementen biedt deze locatie een centraal adres en een historisch decor, geschikt voor een kunstpresentatie voor publiek. Reserveringen en informatie over de zalen zijn aan te vragen bij Centre culturel de Sarlat, dat de gemeentelijke tentoonstellingsruimtes beheert. Organisatoren kunnen zo informeren naar de beschikbaarheid en de voorwaarden voor hun project voordat ze hun tentoonstelling in het voormalige bisschoppelijk paleis voorbereiden.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over Ancien Évêché

Er zijn (nog) geen reviews over Ancien Évêché. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Hof Van Reyen

Hof Van Reyen, Salons Pauwels, is een prestigieuze feest locatie in Boechout, wordt gerund door de 3de generatie Familie Pauwels. Met over 60 jaar ervaring organiseren zij uw evenement met professionele en persoonlijke zorg en expertise.

Fokker Terminal

De Fokker Terminal heeft zich ontwikkeld tot een congreslocatie met landelijke aantrekkingskracht. De oude vliegtuighangar biedt plaats aan een plenaire opstelling van 150 tot 1000 personen, gecombineerd met bijvoorbeeld een cateringplein of beursvloer.

Espaces 58

A.Venue 58 offre une expérience unique avec cinq atmosphères différentes, parfaites pour organiser des événements mémorables et captivants.

Harvest bv

Harvest. is a unique setting for Antwerp fashion brands, jewelry designers, art galleries, furniture designers, beauty brands, and creative agencies looking to host memorable events in the heart of the city.

Activiteiten Ancien Évêché

Activiteitsregio's:
Frankrijk | Dordogne
Activiteiten:
Evenementenlocatie huren