Studio G3 Eventloft GmbH

  • Gudrunstraße 3, 80634 München, Duitsland

Rapporteer post

G3 Studio verhuurt een ruime loft in München-Neuhausen aan bedrijven en eventplanners. Op 378 m² kunnen vergaderingen, conferenties, workshops en trainingen plaatsvinden, maar ook bedrijfsevenementen, get-togethers, productpresentaties en persbijeenkomsten. De ruimte kan ook per dag worden gehuurd voor pop-ups en showrooms. Privéfeesten maken in principe geen deel uit van het aanbod.

De studio op de begane grond krijgt van twee kanten daglicht en heeft een plafondhoogte van ongeveer vijf meter. Afhankelijk van de opstelling en het programma is er plaats voor maximaal 199 personen staand of maximaal 120 personen zittend. De open ruimte kan flexibel worden ingericht, zodat verschillende programmaonderdelen op dezelfde locatie kunnen plaatsvinden, bijvoorbeeld een workshop overdag gevolgd door een receptie. Bij de locatie hoort ook een eigen binnenplaats.

De voorzieningen omvatten loungemeubilair, een informatiedisplay, een lichtopstelling en snelle wifi. Er zijn een beamer, scherm en draadloze microfoons beschikbaar, en een PA-installatie kan worden bijgeboekt. Aanvullende diensten zoals catering, drankjes, apparatuur, meubilair en personeel kunnen in overleg worden geregeld. Eigen cateraars of aangeleverde maaltijden zijn ook mogelijk. Voor de opbouw en afbouw is er een gelijkvloerse toegangsweg, waarover ook vrachtwagens tot 7,5 ton rechtstreeks tot aan de poort kunnen rijden.

De huurperiode kan worden afgesproken tussen 6.00 en 24.00 uur. Evenementen worden geboekt voor minimaal zes uur, terwijl pop-ups en showrooms ook als daghuur mogelijk zijn. De studio ligt op enkele minuten lopen van metrostation Rotkreuzplatz en is daarmee geschikt voor zakelijke evenementen met gasten uit München en andere regio's.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over Studio G3 Eventloft GmbH

Er zijn (nog) geen reviews over Studio G3 Eventloft GmbH. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Kinepolis Antwerpen

Organiseer een blockbuster event dat je gasten nooit zullen vergeten. Neem contact op met Kinepolis Antwerpen en laat je ondersteunen bij het creëren van een onvergetelijke ervaring voor jou en je gasten.

Rodebol Events

U wilt een unieke ontmoeting met uw klanten, medewerkers of relaties? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Op onze 3 eventlocaties kan u uit meer dan 10 zalen kiezen in functie van uw project.

Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen

Op zoek naar een bijzondere vergaderlocatie in Drenthe? Dan bent u bij Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen aan het juiste adres! Een uniek hotel met inspirerende vergadermogelijkheden.

Listwaar

Aan de rand van Meerdaalwoud, vlakbij de Zoete Waters en de Doode Bemde, het grootste natuurgebied van Vlaams-Brabant, verscholen achter de gevel van een oude autowerkplaats, biedt Listwaar een exclusieve locatie voor privéfeesten en bedrijfsevenementen.

Activiteiten Studio G3 Eventloft GmbH

Activiteitsregio's:
Duitsland | Bavaria
Activiteiten:
Evenementenlocatie huren