Hof Rosa Canina - Emhu bv

  • Edemolenlaan 26, 9810 Nazareth-De Pinte, België

Rapporteer post

Hof Rosa Canina biedt in Nazareth een landelijke vergaderplek voor kleine groepen die samen willen overleggen, leren of ideeën uitwerken. De ruimte is vooral geschikt voor verenigingen en organisaties die met honden werken of een bijzondere band met honden hebben. Je kunt er terecht voor vergaderingen, lezingen, workshops, seminaries, praktijkmomenten en vormingsdagen. Afhankelijk van de activiteit kunnen ook de tuin en boomgaard bij het programma worden betrokken.

De locatie combineert een rustige, groene omgeving met praktische voorzieningen voor een bijeenkomst. Er zijn tafels en stoelen, een mobiel whiteboard, een tv-scherm, wifi en een keuken. Ook is er een rolstoeltoegankelijk toilet en parkeergelegenheid vlakbij. De huiselijke sfeer en het landelijke karakter maken de plek geschikt voor groepen die liever buiten een klassiek zakelijk vergadercentrum samenkomen. De ruimte heeft een maximumcapaciteit van twaalf personen.

Bij gebruik zijn koffie, thee en water voorzien. Op aanvraag kan Hof Rosa Canina ook ontbijt, lunch of diner regelen, bijvoorbeeld in de vorm van een picknick. Deze catering wordt afzonderlijk aangerekend. De ruimte kan per dagdeel of voor een volledige dag worden aangevraagd, en voor andere wensen is overleg over een passende formule mogelijk. Zo kunnen organisatoren een kleinschalige bijeenkomst samenstellen die aansluit bij hun programma en groep.

Hof Rosa Canina is daarnaast een landelijk hondenhotel. Voor organisatoren is vooral de vergaderruimte relevant: een rustige plek voor overleg en activiteiten, omgeven door groen en met faciliteiten voor een praktische werkdag. Aanvragen en afspraken verlopen rechtstreeks via Hof Rosa Canina.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over Hof Rosa Canina - Emhu bv

Er zijn (nog) geen reviews over Hof Rosa Canina - Emhu bv. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Royal Dutch Jaarbeurs - Congressen

Welkom bij de congreszalen van Jaarbeurs: bijzondere evenementen organiseren met oog voor jou

Moleneinde 10

Organiseer je een executive meeting? Een workshop tot 8 personen? Vergaderen doe je op een exclusieve locatie in een groene omgeving bij Moleneinde 10.

Park Inn by Radisson Liege Airport

Le lieu idéal pour pour l’organisation de vos évènements en région liégeoise. 9 salles de réunion modulables, équipées de la technologie audiovisuelle moderne & pouvant accueillir jusqu’à 300 personnes. L’hôtel dispose également d’une restaurant & d’un ba

Fletcher Hotel-Restaurant Het Veerse Meer

Voor een inspirerende meeting of interessante training bent u bij Fletcher Hotel-Restaurant Het Veerse Meer aan het juiste adres. Ontdek alle meeting en event mogelijkheden van dit unieke hotel.

Activiteiten Hof Rosa Canina - Emhu bv

Activiteitsregio's:
Oost-Vlaanderen | België
Activiteiten:
Vergaderzaal huren in Nazareth | Vergaderzaal huren
Trefwoorden:
vergaderzaal oost vlaanderen | vergaderlocatie | vergaderzaal huren | vergaderruimte | vergaderruimte huren | kleine vergaderruimte | kleine vergaderlocatie | workshopruimte huren