Rapporteer post

Schoonbroers Manu Kiekens en Lukas Deroo sloegen in 2012 de handen in elkaar om samen traiteurszaak Zugoe op te richten. Wat begon als een gedeelde passie groeide uit tot een vaste waarde. Na enkele succesvolle jaren ontstond de droom om een eigen, kwaliteitsvol restaurant te openen. In 2026 wordt dit werkelijkheid met Hof Ter Imde.


Marc Deroo: Meesterkok en kompas

Achter ons verhaal staat Marc Deroo, bekroond tot Meesterkok van België in 1993. Marc was niet alleen een topchef, maar ook leermeester van Manu en Lukas. Hij scherpte hun technieken aan en gaf hun één duidelijke overtuiging mee: Gastronomie begint bij de basis. Wat op het bord komt, wordt van A tot Z zelf gemaakt. Die filosofie is het fundament van Hof Ter Imde.


Manu Kiekens: Chef met een eigen signatuur

Chef-kok Manu groeide op met liefde voor smaak en ambacht. Hij verfijnde zijn technieken bij grootmeesters zoals Yves Mattagne en werd jarenlang begeleid door Marc Deroo. Zijn keuken is geworteld in de klassieke Belgische traditie en elke bereiding krijgt de tijd die het verdient. De sauzen worden zelf getrokken, de fond is huisgemaakt. Geen industriële shortcuts, maar puur vakmanschap. Manu en Marc delen de overtuiging dat alles zelf wordt gemaakt. Hof Ter Imde staat voor verse, eerlijke, klassieke Belgische keuken. Smaken die niet gemanipuleerd maar opgebouwd zijn. Dat dat proef je.


Lukas Deroo: Beleving en precisie

Lukas Deroo werd als zoon van Marc Deroo grootgebracht in de horecawereld. Hij leerde het vak rechtstreeks in de praktijk. Van productkennis tot service, van organisatie tot finesse. In Hof Ter Imde is hij verantwoordelijk voor de bar, de zaal en de logistiek. Hij bewaakt de beleving en zorgt voor een vlot verloop, met toewijding, kwaliteit en detail.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Upgrade je bedrijfspagina en de link naar je website verschijnt bij al onze bezoekers.

  • Bedrijfspagina vanaf € 25 / maand
  • TOP ranking in onze zoekmachine
  • Toegang tot reviews, vacatures plaatsen, ...

Reviews over Hof Ter Imde

Er zijn (nog) geen reviews over Hof Ter Imde. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Faculty Club

Als u samen met uw gezelschap in de allerbeste omstandigheden wil vergaderen, of hen eens culinair wenst te verwennen, biedt het eeuwenoud historisch kader van Faculty Club u het passend, eigentijds antwoord.

Het Domein van de Grotten van Han

Het Domein van de Grotten van Han: 15.000 jaar ervaring in het organiseren van evenementen! Uw fantasie is onze limiet!

Fletcher Hotel-Restaurant Apeldoorn

Op zoek naar een locatie voor uw vergadering in de provincie Gelderland? Fletcher Hotel-Restaurant Apeldoorn gelegen op de Veluwe staat garant voor een geslaagde meeting met bijzondere faciliteiten.

Listwaar

Aan de rand van Meerdaalwoud, vlakbij de Zoete Waters en de Doode Bemde, het grootste natuurgebied van Vlaams-Brabant, verscholen achter de gevel van een oude autowerkplaats, biedt Listwaar een exclusieve locatie voor privéfeesten en bedrijfsevenementen.

Kenmerken Hof Ter Imde

Wifi

gratis 

Aantal personen

10 - 70 

Bereikbaarheid

auto 

parking - gratis 

Omgeving

groene ruimte (bv. een bos) 

vlakbij snelweg 

Cateringlocatie

interne catering 

Faciliteiten

airco 

blackbox 

geluidsinstallatie 

projectie 

Activiteiten Hof Ter Imde

Activiteitsregio's:
Vlaams-Brabant [+Brussel] | België
Activiteiten:
Vergaderzaal huren in Wolvertem | Vergaderzaal huren