The Shuford House and Gardens

  • 534 3rd Avenue NW, Hickory 28601, Verenigde Staten van Amerika

Rapporteer post

Shuford House & Gardens is een historische locatie in de wijk Oakwood in Hickory, die te huur is voor bruiloften, recepties, privéfeesten en zakelijke bijeenkomsten. Het huis, gebouwd in 1904, ademt de sfeer van die tijd, terwijl de aangrenzende tuinen een prachtige buitenomgeving bieden met een fontein, pergola en ruimte voor grotere groepen. Het huis is geschikt voor evenementen tot 115 personen en de tuinen bieden plaats aan honderden gasten, waardoor de locatie geschikt is voor zowel intieme gelegenheden als grotere buitenfeesten.

Bruidsparen kunnen kiezen uit bruiloftspakketten waarbij ze gedurende een deel of het hele weekend gebruik kunnen maken van het huis en de omliggende tuinen. Voor andere gelegenheden is het huis ook los te huur. De inbegrepen meubilering varieert per pakket en kan bestaan ​​uit gestoffeerde stoelen, stoelhoezen, tafels, banken, fauteuils en andere meubels. Een locatiebegeleider is inbegrepen bij de huur. Bezichtigingen worden op afspraak geregeld, dus organisatoren kunnen contact opnemen om data te bespreken en de woning te bekijken.

Organisatoren kunnen hun eigen eten en drinken meenemen of samenwerken met een cateraar naar keuze. De locatie levert geen servies, bestek of linnengoed, dus deze zaken kunnen apart worden geregeld, afhankelijk van het evenement. Wijn en bier zijn toegestaan, voor andere alcoholische dranken is een vergunning vereist. Met binnenruimtes en een fraai aangelegde tuin biedt The Shuford House & Gardens planners de flexibiliteit om ceremonies, recepties, babyshowers, feesten en vergaderingen af ​​te stemmen op de gelegenheid en de gastenlijst.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over The Shuford House and Gardens

Er zijn (nog) geen reviews over The Shuford House and Gardens. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Nekkerhal - Brussels North

Het multifunctionele karakter van het complex maakt het de ideale locatie voor de organisatie van een evenement. Of het nu gaat om een beurs, een productpresentatie, bedrijfsfeest of een cultureel of sportief evenement, de Nekkerhal is graag uw partner!

Centraal Ketelhuis

Centraal Ketelhuis, sinds 2007 een Rijksmonument en gelegen op de wagenwerkplaats in Amersfoort, is dé industriële locatie voor zakelijke evenementen tot 250 personen.

Fletcher Duinhotel Burgh Haamstede

Waar uw bijeenkomst aanvoelt als een weekendje weg! Bij Fletcher Duinhotel Burgh Haamstede staat creativiteit en inspiratie garant bij elk type meeting of event.

8SPACE

8SPACE is de ultieme evenementenlocatie in Bornem om jouw concept of merk onder de aandacht te brengen.

Activiteiten The Shuford House and Gardens

Activiteitsregio's:
Verenigde Staten van Amerika | North Carolina
Activiteiten:
Feestzaal huren | Trouwlocaties