La Coopérative de Mai

  • ‎ Rue Serge Gainsbourg, 63000 Clermont-Ferrand, Frankrijk

De Coopérative de Mai, gebouwd op het voormalige terrein van Michelin's SOCAP, bevindt zich op Place du 1er Mai. Deze emblematische plek omvat een grote zaal die plaats biedt aan 850 tot 1.500 personen, een kleine zaal genaamd “La Petite Coopé” voor 460 staande personen, een bar, zes kleedkamers voor kunstenaars, administratieve kantoren en een restaurant/catering beheerd door de Zes- Drie vereniging.


Elke concertavond vanaf 19.00 uur komt het plein voor de Coopérative de Mai tot leven met drankjes, kleine hapjes en soms stands, tentoonstellingen, vertoningen of verrassingsgasten. Een vriendelijk moment dat verder gaat dan het eenvoudige raamwerk van het concert.


De regelmatige aanwezigheid van lokale foodtrucks, kwalitatieve catering en een gezellige buitenbar dragen bij aan de warme sfeer. De afterwork-avonden trekken elke maand een divers publiek dankzij lokale DJ's, entertainment en samenwerkingen met verschillende lokale culturele en sportieve acteurs.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over La Coopérative de Mai

Er zijn (nog) geen reviews over La Coopérative de Mai. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Avenue

Een intiem bedrijfsfeest of exclusieve party? Jij kleurt deze Antwerpse Blackbox in hoe je zelf wil – en dat hoeft niet per se binnen de lijntjes te zijn. Deze evenementenlocatie van 2022 m² bevindt zich op de site van Antwerp Expo.

YUST Antwerpen

YUST is een hybride concept, dat een unieke combinatie van korte en lange verblijven, evenementen, eten en cultuur aanbiedt, gelegen in een bruisende en opkomende wijk.

Four Elements Hotel Amsterdam

Uniek vergaderen in het meest duurzame hotel van Amsterdam! Het hotel staat op een prachtige locatie aan het IJmeer en aan de haven van Amsterdam-IJburg. 195 hotelkamers en 6 moderne vergaderzalen met de capaciteit voor de groepen tot 450 pax

LogiVille

Ben je op zoek naar een unieke locatie voor je vergadering, seminarie of event? LogiVille biedt meer dan alleen ruimte – het is dé plek waar innovatie en logistiek elkaar ontmoeten. 

Activiteiten La Coopérative de Mai

Activiteitsregio's:
Frankrijk | Puy-de-Dôme
Activiteiten:
Evenementenlocatie huren in Clermont-Ferrand | Evenementenlocatie huren