La Tricoterie is een culturele en evenementenlocatie van 1600 m², opgericht in 2010 door burgers die de wereld wilden veranderen door een droom te verwezenlijken: een unieke plek creëren waar cultuur, ontmoetingen met het publiek en duurzaamheid centraal staan.


Vandaag verwelkomt La Fabrique de Liens u in hartje Sint-Gillis en biedt een gevarieerd cultureel seizoen, tal van participatieve activiteiten en diverse zalen en ruimtes te huur voor privé-, professionele of gemeenschappelijke evenementen. We bieden ook ambachtelijke, lokale en huisgemaakte gerechten, die onze waarden van gezelligheid, verantwoordelijkheid en delen weerspiegelen.


We bieden ook een duurzame cateringservice aan, speciaal ontworpen om al uw evenementen aan te vullen – privé, cultureel of professioneel (conferenties, feesten, bruiloften, avondjes uit, tentoonstellingen of zakelijke bijeenkomsten). Deze service zet lokale, seizoensgebonden producten uit milieuvriendelijke toeleveringsketens in de schijnwerpers, om een ​​heerlijke ervaring te bieden die aansluit bij onze beloftes.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Upgrade je bedrijfspagina en de link naar je website verschijnt bij al onze bezoekers.

  • Bedrijfspagina vanaf € 25 / maand
  • TOP ranking in onze zoekmachine
  • Toegang tot reviews, vacatures plaatsen, ...

Reviews over La Tricoterie

Er zijn (nog) geen reviews over La Tricoterie. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review
EVENTPLANNER - Kevin Van der Straeten Koop nu!

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Hyllit Hotel Antwerpen

Met vijf volledig uitgeruste (rooftop) vergaderzalen, stijlvolle gerenoveerde kamers en suites en unieke rooftop faciliteiten is Hyllit Hotel**** een veelzijdige locatie voor meetings en events in het hart van Antwerpen, vlak naast het Centraal station.

Hangar 27

Hangar 27 is een moderne stijlvolle zaal met podium en met tuin, een volledige technische uitrusting die polyvalent inzetbaar is tot 750 personen. In Hangar 27 is het ‘plug & play’ voor elk type event!

Allsafe Skybox

Op zoek naar een bijzondere locatie voor uw bijeenkomst? Kom dan naar de ALLSAFE Studio in Weesp: een indrukwekkende ruimte, gelegen op 12 meter hoogte met een mooi uitzicht over het Weesper groen en omgeving.

Fletcher Hotel-Restaurant Frerikshof

Rustig en ontspannen vergaderen nabij de Duitse grens kan in Fletcher Hotel-Restaurant Frerikshof. Een hotel en vergaderlocatie omringt door het prachtige en rustige landschap van de Achterhoek.

Kenmerken La Tricoterie

Wifi

gratis 

betalend 

Aantal personen

30 - 700 

Bereikbaarheid

auto 

openbaar vervoer 

parking - betalend 

Omgeving

groene ruimte (bv. een bos) 

stad (centrum) 

Cateringlocatie

interne catering 

Faciliteiten

airco 

geluidsinstallatie 

projectie 

Activiteiten La Tricoterie

Activiteitsregio's:
België | Bruxelles-Capitale
Activiteiten:
Feestzaal huren in Brussel | Feestzaal huren | Concertzaal | Congreslocatie huren in Brussel | Congreslocatie huren | Evenementenlocatie huren in Brussel | Evenementenlocatie huren | Vergaderzaal huren in Brussel | Vergaderzaal huren | Trouwlocaties in Brussel | Trouwlocaties