The Garage

  • 323 E Steuben St, Bingen 98605, Verenigde Staten van Amerika

Rapporteer post

The Garage is een sfeervolle evenementenlocatie in Bingen, Washington, in de Columbia River Gorge, op korte rijafstand van Hood River. De flexibele ruimte is geschikt voor organisatoren die een diner na een repetitie, workshop, zakelijke vergadering, retraite of bijeenkomst voor een kleine groep plannen. De locatie heeft een ontspannen, industrieel geïnspireerde uitstraling, met zorgvuldig gekozen meubels en een warme, comfortabele sfeer.
Bij boekingen is het gebruik van een volledig uitgeruste keuken inbegrepen, evenals eettafels in landelijke stijl, statafels, keramisch servies, glaswerk, serveerschalen en een drankjesstation. Openslaande deuren geven toegang tot een ruim terras met zitplaatsen, waar gasten ook samen kunnen komen en praten. Voor een formele maaltijd biedt de locatie plaats aan maximaal 32 personen, terwijl er bij een informele bijeenkomst met buffet ongeveer 50 tot 60 gasten terechtkunnen. Er is parkeergelegenheid op het eigen terrein, met extra parkeermogelijkheden langs de straat in de buurt.
Organisatoren kunnen de ruimte voor verschillende periodes huren, van kortere boekingen overdag voor vergaderingen en workshops tot een volledige dag voor een diner na een repetitie. The Garage kan ook lokale cateraars, privékoks, bloemisten en accommodaties aanbevelen, terwijl klanten hun eigen leveranciers voor het evenement kunnen regelen. Het team biedt ondersteuning bij de planning rond de boeking en is tijdens het evenement beschikbaar om vragen te beantwoorden, zodat organisatoren praktische zaken goed kunnen regelen. The Garage ligt vlak bij het landschap en de buitenactiviteiten van de Columbia River Gorge en biedt een bijzondere lokale omgeving voor bijeenkomsten die vragen om een informele, persoonlijke sfeer.

Website van dit bedrijf nodig?

Log in om de website van dit bedrijf te bekijken. Registreren is helemaal gratis.

  • Een account is helemaal gratis
  • Je krijgt toegang tot exclusieve content
  • Je ontvangt onze tips, nieuws, ... in je mailbox

Is dit jouw bedrijf?

Is dit jouw bedrijf? Claim je bedrijfspagina nu om gegevens aan te passen, foto's op te laden, ...

  • Claimen is helemaal gratis
  • Je kunt de pagina zelf aanpassen
  • Je kunt reviews beheren

Reviews over The Garage

Er zijn (nog) geen reviews over The Garage. Ben jij de eerste die er één deelt?

Schrijf als eerste een review

Ontdek andere eventbedrijven en eventlocaties

Skyline Park

Blaas je gasten omver met een event op een ongeziene locatie. De locatie is één van de meest bepalende factoren wanneer u van uw evenement een ware belevenis wil maken.

8SPACE

8SPACE is de ultieme evenementenlocatie in Bornem om jouw concept of merk onder de aandacht te brengen.

Van der Valk Hotel Dennenhof

Hotel Dennenhof is een sfeervol Van der Valk hotel, rustig gelegen in het groen tussen Antwerpen en Breda. Gasten genieten van een restaurant met ruim terras en gratis parkeergelegenheid.

Harmon House

L’Harmon House, idéalement situé au cœur de Bruxelles, est bien plus qu’un lieu événementiel : c’est une expérience complète.

Activiteiten The Garage

Activiteitsregio's:
Verenigde Staten van Amerika | Washington
Activiteiten:
Evenementenlocatie huren